Lessons + Ingredient Kit
Lessons + Ingredient Kit
$59.95
The kit includes ingredients needed for Lesson 1 to 3 and access to the videos/recipes through our mobile app. Makes 6 generous servings ($9.99/serving).
Quantity:
The kit includes ingredients needed for Lesson 1 to 3 and access to the videos/recipes through our mobile app. Makes 6 generous servings ($9.99/serving).
The kit includes ingredients needed for Lesson 1 to 3 and access to the videos/recipes through our mobile app. Makes 6 generous servings ($9.99/serving).